Hei noorsoo- ja noortevaldkonna tegijad!

See sündmus on just Sulle, kui soovid osaleda üle-eestilise noorsootöö nädala raames toimuval webinaril, kus käsitletakse nutika noorsootöö ja noorteinfo teemasid! Parimaid kogemusi jagavad Soome koostööpartnerid Verke ja Koordinaatti!

Webinaris jooksul läbitavad teemad aitavad mõista nutika noorsootöö ja noorteinfo olemust ning aina suurenevat tähtsust ja mõtestamist igapäevase noorsootöö teostamisel. Olulised märksõnad: digitaalsus, nutikus, tehnoloogia ja nende rakendamise võimalused igapäevases töös noortega.

Anna meile märku, et osaled siin: Registreeri end webinarile!

Toimumise aeg: kolmapäeval, 8. novembril 2017 kell 9.30-11.00
Veebilink platvormile sisselogimiseks: https://oulu.adobeconnect.com/_a858923324/r5yil4stxby/
Platvorm avatakse: kell 9.00 ja sisselogimiseks on vajalik sisestada oma nimi, parool ei ole vajalik.
Töökeel: inglise keel.
Webinar on järelvaadatav.

Juhend osalejatele:

Webinar toimub Adobe Connect Pro platvormil ja liitumiseks vajad püsivat internetiühendust. Wifi ühendus ja selle levi kõikumine võib kaasa tuua häireid osalemises. Webinariga saad liituda ka tahvelarvuti või mobiiltelefoniga, kuhu tuleb eelnevalt alla laadida rakendus Adobe Connection Pro. Jälgi, et sinu poolt valitud seadme kõlar on sisse lülitatud, võimalus kasutada ka kõrvaklappe. Juhul, kui kasutad kõrvaklappe ja klappidesse seadistatud mikrofoni, tee palun järgmised sammud: Audio Setup –test (Meeting > Audio Setup Wizard > run the test).

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv