Varaait

Eesti Noorsootöö Keskuse kuulutab välja Varaait vol 13 projektikonkursi huvikoolidele. Konkurssi toetab Haridus- ja Teadusministeerium Hasartmängumaksu Nõukogu vahenditest.

Kõik EHISes registreeritud huvikoolid on oodatud osalema Varaait vol 13 projektikonkursil, mille eelarve maht 2017. aastal on 165 000 eurot.

Projektikonkursi üldeesmärk on luua noorele rohkem valikuid oma loome- ja arengupotentsiaali avamiseks. Konkursi raames toetakse projekte, mis:

  • mitmekesistavad ja kaasajastavad huviharidust;
  • edendavad huvihariduses nutikate lahenduste kasutamist;
  • elavdavad huviharidust pakkuvate organisatsioonide vahelist koostööd;
  • kaasavad noorsootöösse ja huviharidusse vähemate võimalustega ja seni kaasamata noori.

Varaait vol 13 raames on taotlusi võimalik esitada kolmes kategoorias:

  • tavaprojekt (sh LTT valdkonna projekt), mille raames soetatakse või restaureeritakse vajalikke õppevahendeid huvihariduse pakkumiseks – toetus kuni 2000 eurot.
  • koostööprojekt (sh LTT valdkonna projekt), mille raames soetatakse või restaureeritakse vajalikke õppevahendeid huvihariduse pakkumiseks koostöös vähemalt ühe organisatsiooniga – toetus kuni 5000 eurot.
  • uuenduslik projekt, mille raames integreeritakse uudsed infotehnoloogilised lahendused huviharidusse koostöös vähemalt 3 organisatsiooniga (kellest 1 on IKT valdkonnas tegutsev), eesmärgiga teenust kaasajastada, mitmekesistada ning töötada välja uusi tegevusi. Uuendusliku projekti tingimuseks on uue õppekava ettevalmistus ja väljatöötamine 2017/2018 õppeaastaks või olemasoleva õppekava täiendamine ja arendamine 2017/2018 õppeaastaks. Uuendusliku projekti toetus on kuni 10 000 eurot.

Projektikonkursi tulemustega saab tutvuda SIIN.

Aruandevormi saab täita ENTK konkursiveebis. Keskkonda saab sisse logida ID kaardiga.

Lisainfo:


Agne Adler
peaekspert

kohalike omavalitsuste koostöögruppide toetamise ja loovuse arendamise üksus
Tel: (+372) 735 0354
E-post: agne.adler@entk.ee 

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv