Noorsootöö väärtusmärk

Eesti noorsootööl on nüüdsest ühtne tunnusmärk „TULEVIK.“, mis töötati välja selleks, et noorsootöö eripalgelisi valdkondi ühendada ja avalikkusele selgemalt esitleda.

„TULEVIK.“ väljendab üheselt ja selgelt seda, kes noored tegelikult on – kogu riigi ja rahva tulevik. See tähendab noortele rohkem positiivset vastutust ja täiskasvanutele meeldetuletamist, et praegused noored on tõepoolest meie ainuvõimalik tulevik. Tulevik, millest räägime, ei ole midagi kauget. Tulevik on nüüd ja praegu.

Märk on mõeldud kasutamiseks kõigile noorsootööga seotud osapooltele – noortele, noorsootöötajatele, lapsevanematele, koostööpartneritele, ametnikele jne.

Väärtusmärki võib kasutada kõigil noorsootööga seotud visuaalsetele materjalidel – reklaamid, postrid, kuulutused, kodulehed, lendlehed, kirjablanketid, meened, T-särgid jne.

Väärtusmärki „Tulevik.“ võib kasutada ka ainult sõnalises vormis kõnede, sõnavõttude, kirjade, esitluste ja muude materjalide puhul, kasutades seda vastavalt kontekstile lause osana. Mõned näited: „Noored on meie tulevik“, „Tulevik on käes“, „See plaan viib meid tulevikku“.

Märgi kasutusõpetus ning kujundusfailid leiate SIIT

Lisaks ettekande põhi on leitav SIIT

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv