Tunnustamine

Eesti Noorsootöö Keskus kuulutab Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatava riikliku programmi Noorsootöö kvaliteedi arendamine raames välja kandidaatide esitamise noorsootöö valdkonna tegijate tunnustamiseks, mille eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Kandidaatide esitamine

1. Kandidaate võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud.
2. Kandidaat võib esitada iseennast soovituskirja olemasolul.
3. Kandidaatide esitamiseks tuleb täita kandidaadi esitamise vorm ja saata esitatava kandidaadi elukoha/asukohajärgse maavalitsuse noorsootöö eest vastutavale isikule (lisatud MV kontaktid).
4. Kandidaate võivad kõikides kategooriates (aasta tegu, aasta koostöö ja enim silma paistnud noorsootöötaja) esitada üleriigilised noorte – ja noorsootööühingud (katusorganisatsioonid ja siinhulgas ka Eesti Noorsootöö Keskus) otse Eesti Noorsootöö Keskusele 1. novembriks meiliaadressile tunnustamine@entk.ee või postiaadressile Uuslinna 10, Tallinn, 11415.

Kandidaatide hindamine ja valik

1. Maavalitsused valivad igas kategoorias välja neile esitatud kandidaatide seast ühe kandidaadi ning edastavad ettepaneku 1. novembriks Eesti Noorsootöö Keskusele.
2. Kandidaatide riiklikuks tunnustamiseks valimise korra kehtestab maavalitsus.
3. Lõpliku ettepaneku kandidaatide riiklikuks tunnustamiseks teeb Eesti Noorsootöö Keskuse moodustatud komisjon.
4. Lisaks moodustatakse Eesti Noorsootöö Keskuse poolt noorte komisjon, kes valivad riiklikuks tunnustamiseks igas kategoorias noorte lemmiku.

Kandidaadi esitamise vorm: enim silma paistnud noorsootöötaja

Kandidaadi esitamise vorm: aasta koostöö

Kandidaadi esitamise vorm: aasta tegu

Vaata tunnustamise korda SIIT

Lisainfo:
Ingrid Väravas
Kutse väärtustamise suuna juht
Tel: 7 350 391
Mob: 53 00 6325
E-post: ingrid.varavas@entk.ee

Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv