Kontaktid

EUROOPA MAJANDUSPIIRKONNA TOETUSTE PROGRAMM “RISKILAPSED JA -NOORED”

  • Haridus- ja Teadusministeerium:

Argo Kerb – avalike suhete osakonna konsultant Telefon: 735 0324 E-post: Argo.Kerb@hm.ee

  • Eesti Noorsootöö Keskus:

Gerttu Aavik – programmijuht Tel: 735 0359 Mob: 562 70535 E-post: gerttu.aavik@entk.ee Lennart Komp – kommunikatsioonikonsultant E-post: lennart@dalton.ee Anu Vimba – väljamaksete spetsialist Tel: 735 0397 E-post: anu.vimba@entk.ee Signe Somelar-Erikson – spetsialist Tel: 735 0328 E-post: signe.somelar-erikson@entk.ee

  •   Sotsiaalministeerium:

Pille Soome – laste ja perede osakonna projektijuht Tel: 626 9290 E-post: pille.soome@sm.ee

  • Justiitsministeerium:

Maria-Elisa Tuulik – avalike suhete talituse pressiesindaja Tel: 620 8114 E-post: maria-elisa.tuulik@just.ee Rainer Rohtla – väikeprojektide koordinaator Tel: 620 8224 E-post: rainer.rohtla@just.ee