Praktika

Pakume võimalust õppida, saada ettekujutus eesootavast tööelust ning osaleda noortevaldkonna väljakutsetele vastamisel. Parim võimalus kogemusi omandada ja noortevaldkonda tundma õppida on tulla meile praktikale!

Meie jaoks tähendab praktikantide kaasamine võimalust arendada järelkasvu ning tutvuda ettevõtlike ja asjatundlike noortega, kes asuvad hiljem tööle noortevaldkonnas.

Praktika on mõeldud neile, kel on juba olemas erialased baasteadmised rakendamaks praktikas koolis õpitut. Hea praktikant tunneb oma eriala vastu elavat huvi ning teab hästi, milleks ta praktikale tuleb. Ta on ettevõtlik, iseseisev, vastutustundlik, õpihimuline ja lahendustele orienteeritud.

Kui soovid tulla Eesti Noorsootöö Keskusesse praktikale, siis saada meile vähemalt kolm nädalat enne soovitud praktika algust oma CV ja motivatsioonikiri e-posti aadressile entk@entk.ee.

Eduka kandideerimise eelduseks on sisukas ja korrektne CV ja motivatsioonikiri, mille soovitame täita portaalis Stardiplats. Kuna praktikale kandideerides ei pruugi sul olla varasemat erialast töökogemust, siis pane CVsse julgelt kirja kõik oma mitte-erialased (töö)kogemused – olgu siis suvel koolivaheajal tehtud juhutööd või ülikoolis mõne projekti korraldamine. Too esile ka oma saavutused koolis – näiteks olümpiaadidel osalemine või stipendiumi saamine. Motivatsioonikirjast tahame aru saada, miks huvitud just praktikast Eesti Noorsootöö Keskuses ning kuidas praktika sobitub sinu tulevase karjääriga.

Küsimuste korral võta meiega ühendust e-posti aadressil entk@entk.ee.

Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv