Noortelaagrite info korraldajale

Püsi- ja projektlaagrite korraldamine

 

*****************************************************************************

Eesti Hariduse Infosüsteem (EHIS):

18.01.2016 muudeti noorsootöö seadust, mis sätestab, et kohaliku omavalitsuse luba tuleb nüüd taotleda läbi Eesti Hariduse Infosüsteemi (edaspidi EHIS). Noortelaagrite taotluste esitamisel ja andmete kuvamisel EHIS-s on teile kui laagri pidajatele abiks koostatud järgnevad juhendid, mida järgides on võimalik vajalikud andmed sisestada ning need taotluse läbivaatajale ja loa andjale menetlemiseks esitada.

Erinevate laagri tüüpide osas on täpsemad juhised järgnevad:

1. Noorte püsilaagrite taotluse esitamiseks otselink: https://www.eesti.ee/est/teenused/ettevotja/load_ja_registreeringud/taotluste_esitamine. NB! selleks, et taotlust täita tuleb sisse logida. Juhendi otselink: Majandustegevusteate ja tegevusloa taotluse esitamine riigiportaalis www.eesti.ee. Esitatud taotlused vaadatakse Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt läbi ning loa andmise korral teavitatakse sellest taotluse esitajat ja tehakse vastav kinnitus kehtiva tegevusloa olemasolu kohta ka EHIS-s.

2. Noorte projektlaagrite taotluse esitamiseks otselink: https://www.eesti.ee/est/teenused/ettevotja/load_ja_registreeringud/taotluste_esitamine. NB! selleks, et taotlust täita tuleb sisse logida. Juhendi otselink: Majandustegevusteate ja tegevusloa taotluse esitamine riigiportaalis www.eesti.ee. Esitatud taotlused vaatab läbi kohalik omavalitsus ning loa andmise korral teavitatakse sellest taotluse esitajat ja EHIS-s kuvatakse vastava omavalitsuse kinnitus loa olemasolu kohta projektlaagri läbiviimiseks. 

3. Projektlaagrite loa menetlemise ja samuti projektlaagrite, mille korraldajaks on kohalik omavalitsus, taotluste esitamise juhendi otselink: Omavalitsuste kasutusjuhend. Juhul kui kohalik omavalitsus on ise laagripidaja rollis siis tuleb omavalitsusel endal laagrit puudutavad nõutavad andmed ehis.ee keskkonnas sisestada ja kinnitada. Samuti saate vastavalt juhendile sisestada omavalitsuse poolt projektlaagri läbiviimist kinnitava otsuse andmed. 

Peale seda kui teie esitatud taotlused on läbi vaadatud ja otsustatud luba anda, muutuvad laagri andmed koos loa kinnitusega infosüsteemis ka avalikult leitavaks. Avalik vaade on nähtav siit: https://enda.ehis.ee/avalik/avalik/oppekava/TegevuslubaOtsi.faces.

Taotluse andmete sisestamisega seotud tehniliste küsimuste korral võtke palun ühendust kontaktil ehis.tugi@hm.ee.

 

*****************************************************************************

PROJEKTLAAGRID:

2016. aasta taotlusvoor on lõppenud.

2016 aasta projektlaagrite toetussummad on leitavad SIIT.

*****************************************************************************

PÜSILAAGRID:

2016. aasta taotlusvoor on lõppenud.

2016 aasta püsilaagrite toetussummad on leitavad SIIT.


******************************************************************************

Laagritegevusega seotud dokumendid ja juhendid:

 Teiste noortevaldkonna dokumentidega saate tutvuda siit!


******************************************************************************

Laagrite ja noortemalevate koondprojekti kontaktisik:

Merit Künnapuu

merit.kunnapuu@entk.ee

+372 53409901

Tõnismägi 11, 15192 Tallinn

www.entk.ee

Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv