Koolitused

Siit leiate informatsiooni laagrikasvataja ja – juhataja koolituste kohta, mida rahastatakse koondprojektist „Noorte tervistav ja arendav puhkus“, mille koordinaator on Eesti Noorsootöö Keskus ja seda rahastatakse Hasartmängumaksu Nõukogu poolt eraldatavatest vahenditest.

Laagrikasvataja ja – juhataja koolituskorraldajate toetuste taotlemise tähtaeg on 1. veebruar kell 17.00. Taotlemine toimub läbi Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebi keskkonna elektroonselt (https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/). Vajalik on ID-kaardi või Mobiil-ID-ga sisselogimine. 2018. aastaks eraldatud toetussummad koolituskorraldajatele leiate SIIT.

2018. aasta laagrikasvataja ja – juhataja koolituste kava leiate SIIT. Koolitustele registreerimiseks avage palun koolituskava ning kontakteeruge tabelis toodud kontaktiga. Eesti Noorsootöö Keskus neid koolitusi ise ei korralda ja seetõttu läbi ENTK koolitustele registreerumine ei ole võimalik!

Peale laagrikasvataja või – juhataja koolituse läbimist on teil võimalik taotleda noorsootöötaja osakutset:

  • laagrikasvataja, tase 4;
  • laagrikasvataja-juhataja, tase 6;
  • laagri juhataja, tase 7.

Noorsootöötaja osakutse ehk laagrikasvataja või – juhataja osakutse taotlemise informatsiooni leiate SIIT. Vastavalt noorsootöö seadusele on kõikides noorte- ja projektlaagrites tegevusloa taotlemiseks vajalikud kvalifikatsiooninõuetele vastavate noorte- ja projektlaagri juhataja ning kasvatajad. Soovituslik on iga 15 noore kohta omada 1 kvalifitseeritud laagrikasvatajat ning laagris peab olema vähemalt 1 laagri juhataja kvalifikatsiooniga isik. Laagrikasvataja – või juhataja osakutse ja kvalifikatsiooni saanute nimekirjad leiate SIIT.

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv