Kontakt

Eesti Noorsootöö Keskus

Registrikood: 70005312
Tel 735 0399
Faks 735 0300
E-post entk@entk.ee

Aadress: Tõnismägi 11, 15192 Tallinn

Juhised, kuidas Eesti Noorsootöö Keskusesse tulla

Edgar Schlümmer - direktor
Tel 735 0399
edgar.schlummer@entk.ee

NOORSOOTÖÖ VALDKONDADE ARENDAMISE OSAKOND

 Osaluse arendamise üksus

Traditsioonilised ja uued osalusvormid, noorteühingute aastatoetus, noorteinfo

Maria Juurmaa - suunajuht (osakonna ja üksuse juht). Lapsehoolduspuhkusel.

Mari Oad - peaekspert
Tel  56684552
mari.oad@entk.ee


Eveli Jõesaar - peaekspert
Tel 735 0396
Mob 55654325
eveli.joesaar@entk.ee

Kaasatuse ja konkurentsivõime üksus

Noortegarantii, NEET (not in education, employment, or training) noored, laagrid, malevad, noorte konkurentsivõime tõstmine, EMP toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored“ sisutegevused.

Gerttu Aavik - suunajuht (üksuse juht)
Tel 735 0359
Mob 5627 0535
gerttu.aavik@entk.ee

Merit Künnapuu - peaekspert
Mob +372 5340 9901
merit.kunnapuu@entk.ee

Epp Reedik - peaekspert
Tel 53006325
epp.reedik@entk.ee

Liisi Noode - peaekspert
Mob 5685 5424
liisi.noode@entk.ee

Anette Mandel
anette.mandel@entk.ee
Praktikant

NOORSOOTÖÖ KORRALDUSE JA ANALÜÜSI OSAKOND

Noorsootöö kvaliteedi arendamise üksus

Noorteseire, noorsootöö kvaliteedi hindamine, kutse andmine ja väärtustamine, rahvusvaheline koostöö

Kaur Kötsi - asedirektor (osakonna ja üksuse juht)
Tel 735 0394
Mob 5591 1189
kaur.kotsi@entk.ee

Birgit Rasmussen - peaekspert
Tel 735 0388
Mob 5811 6807
birgit.rasmussen@entk.ee

KOV koostöögruppide toetamise ja loovuse arendamise üksus

KOV koostöögruppide nõustamine, koostöö omavalitsuste ja maavalitsustega, ANK konkurss, Varaait konkurss, nutikas noorsootöö, noorsootöö koolis, huviharidus

Kaire Soomets - suunajuht (üksuse juht)
Mob 5550 0522
kaire.soomets@entk.ee

Anu Reinsalu - peaekspert
Mob 5227727
anu.reinsalu@entk.ee

Kati Nõlvak - peaekspert
Mob 5576677
kati.nolvak@entk.ee

Einike Mölder - peaekspert
Mob 58165201
einike.molder@entk.ee

Agne Adler - peaekspert
Tel 735 0354
Mob 5688 3685
agne.adler@entk.ee
 

Kuldar Adel - peaekspert
Tel 735 0377
Mob 5196 8697
kuldar.adel@entk.ee
 

Korraldusüksus

Finants- ja personalijuhtimine, hanked, väljamaksete kontroll (EMP, ESF)

Eva Rüütel - finantsjuht (üksuse juht)
Tel 735 0379
Mob 524 4012
eva.ruutel@entk.ee

Berit Jürgenson - büroojuht
Tel 735 0399
berit.jurgenson@entk.ee

 Anu Vimba - spetsialist
Tel 735 0397
anu.vimba@entk.ee

Elve Krusten - spetsialist
Tel 7350 386
Mob 5611 0788
elve.krusten@entk.ee

 

Noortelaager (Kloogaranna)

Noorsootöö koolitus- ja praktikakeskus, püsilaager

Helga Eichen - peaspetsialist (laagrijuhataja)
Tel 654 0845
Mob 512 9366
helga.eichen@entk.ee

Suurandmete suund

Anne Kivimäe - suurandmete projektijuht
Tel 518 5225
anne.kivimae@entk.ee

Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv