Kontakt

Eesti Noorsootöö Keskus

Registrikood: 70005312
Tel 735 0399
E-post entk@entk.ee

Aadress: Tõnismägi 11, 15192 Tallinn

Juhised, kuidas Eesti Noorsootöö Keskusesse tulla

Edgar Schlümmer - direktor
edgar.schlummer@entk.ee

NOORSOOTÖÖ VALDKONDADE ARENDAMISE OSAKOND

Kaasatuse ja konkurentsivõime üksus

Noortegarantii, NEET (not in education, employment, or training) noored, malevad, noorte konkurentsivõime tõstmine, traditsioonilised ja uued osalusvormid, noorteühingute aastatoetus, noorteinfo

Epp Reedik - suunajuht (üksuse juht)
Mob 5300 6325
epp.reedik@entk.ee

Liisi Noode - peaekspert
Mob 5685 5424
liisi.noode@entk.ee

Liis Proos- peaekspert
Mob 5611 1715
liis.proos@entk.ee

Eveli Jõesaar - peaekspert
Tel 735 0396
Mob 5565 4325
eveli.joesaar@entk.ee
 

Kadri Koort - peaekspert
Tel 735 0387
Mob 5695 5279
kadri.koort@entk.ee

Gertha Teidla-Kunitsõn - peaekspert
Mob 5825 2164
gertha.teidla-kunitson@entk.ee

Tiina Sinijärv - peaekspert
Mob 523 1447
tiina.sinijarv@entk.ee


NOORSOOTÖÖ KORRALDUSE JA ANALÜÜSI OSAKOND

Noorsootöö kvaliteedi arendamise üksus

Noorteseire, noorsootöö kvaliteedi hindamine, nutikas noorsootöö, laagrid, kutse andmine ja väärtustamine, rahvusvaheline koostöö

Kaur Kötsi - asedirektor (osakonna ja üksuse juht)
Tel 735 0394
Mob 5591 1189
kaur.kotsi@entk.ee

Birgit Rasmussen - peaekspert
Tel 735 0388
Mob 5811 6807
birgit.rasmussen@entk.ee

Kati Nõlvak - peaekspert
Mob 557 6677
kati.nolvak@entk.ee

Age Tomson - peaekspert
Mob 5560 8682
age.tomson@entk.ee

Maria Juurmaa - suunajuht
Mob 5332 3872
maria.juurmaa@entk.ee

Anne Kivimäe - suurandmete projektijuht
Mob 518 5225
anne.kivimae@entk.ee


Martin Aidnik - peaekspert
Mob 5563 1769
martin.aidnik@entk.ee

Reelika Pirk - peaekspert
Mob 5554 0250
reelika.pirk@entk.ee

KOV koostöögruppide toetamise ja loovuse arendamise üksus

KOV koostöögruppide nõustamine, koostöö omavalitsustega, ANK konkurss, Varaait konkurss, noorsootöö koolis, huviharidus

Kaire Soomets - suunajuht (üksuse juht)
Mob 5550 0522
kaire.soomets@entk.ee

Anu Reinsalu - peaekspert
Mob 522 7727
anu.reinsalu@entk.ee

Merle Maimjärv-Mirka - peaekspert
Mob 5623 6887
merle.maimjarv-mirka@entk.ee

Einike Mölder - peaekspert
Mob 5883 0288
einike.molder@entk.ee

Agne Adler - peaekspert
Tel 735 0354
agne.adler@entk.ee
 

Kuldar Adel - peaekspert
Tel 735 0377
kuldar.adel@entk.ee

Hele Riit - peaekspert
Mob 5689 7774
hele.riit@entk.ee

Liina Vaher - peaekspert
Mob 502 4503
liina.vaher@entk.ee

Korraldusüksus

Finants- ja personalijuhtimine, hanked, väljamaksete kontroll (EMP, ESF)

Eva Rüütel - finantsjuht (lapsehoolduspuhkusel)

Erika Kivimäe- finantsjuht
Tel 7350 379
Mob 524 4012
erika.kivimae@entk.ee

Anu Vimba - spetsialist
Tel 735 0397
anu.vimba@entk.ee

Elve Krusten - spetsialist
Tel 7350 386
Mob 5611 0788
elve.krusten@entk.ee

Noortelaager (Kloogaranna)

Noorsootöö koolitus- ja praktikakeskus, püsilaager

Helga Eichen - peaspetsialist (laagrijuhataja)
Tel 654 0845
Mob 512 9366
helga.eichen@entk.ee

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv