Noorsootöö nädal

Eesti Noorsootöö Keskusel on hea meel teada anda, et 2015. aasta 2.-8. novembril toimub viies üle-eestiline noorsootöö nädal.

Noorsootöö nädala üldeesmärk on anda noorsootöö tegijatele üleriigiline võimalus nende poolt tehtavat head tööd esile tõsta kohalikul, riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil  nii otsustajate kui ka laiema avalikkuse silmis.

Selleaastane noorsootöö nädala teema on "Kõik erinevad. Mõned võrdsed?" ning sellega soovime tähelepanu pöörata noorte ja kogukonna sallivuse suurendamisele teemade suhtes, mis põhjustavad vihakõnet ja äärmuslikke hoiakuid. Noorsootöö nädala eesmärk on edasi arendada noorte ja kogukonna sisekaemust (noorsootöö) väärtuste teemal ja suurendada sallivust erinevuste suhtes. Kutsume üles noori ja noorsootöötajaid ning ühiskonda laiemalt pöörama tähelepanu mitmekesisusele ja inimõigustele, et suurendada sallivust.

Ootame kõiki noorsootööasutusi nädalast osa võtma! Klikka üleval menüüribal ÜRITUSE LISAMINE, täida ankeet ning osaledki nädalal. Kalendri eesmärk on varakult kokku koguda põnevaimad üritused, mida meediakanalite vahendusel võiks kajastada.  Noorsootöö nädalal saab ette võtta väga mitmeid tegemisi, lõpliku valiku teevad noorsootöötajad ja noored ise vastavalt oma ajaressursile ja ideedele.

 

Loe juhendmaterjalist edasi: 

  • Miks me noorsootöö nädalat tähistame?
  • Ideid, kuidas noorsootööd tähistada?
  • Noorsootöö – mis see on?
  • Noorsootöötaja – kes see on?
  • Mida ENTK noorsootöö nädalal teeb?


Lisainfo ja tagasiside:
Birgit Rasmussen
Noorsootöö nädala kontaktisik
tel 58116807; birgit.rasmussen
@entk.ee
 

Vaata ka:

2014. aasta Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse fotokonkurss.

2013. aasta fotokonkurss "Minu hobi"

2012. aasta videokokkuvõte

2011. aasta videokokkuvõte