2017. aasta kandidaadid

2017. aastal esitati noortevaldkonna tunnustuskonkursile kokku 146 kandidaati kaheteistkümnes erinevas kategoorias. Kokku esitati läbi Konkursiveebi tunnustuskonkursile 243 kandidaadi taotlust.

Tunnustuskomisjon hindab ainult neid kandidaate, keda on esitatud vähemalt kahe erineva esitaja poolt.

 

Kõik 2017. aastal esitatud kandidaadid:

Aasta noorsootöötaja:

  1. Andres Truman
  2. Anne Martin
  3. Anneli Pikkmets
  4. Ave-Liis Kivest
  5. Ege Enok
  6. Gerri Alamets
  7. Heidi Taal
  8. Ivo Visak
  9. Janar Hannolainen
  10. Jane Miller-Pärnamägi
  11. Kai-Tõe Ellermaa
  12. Kerttu Brandmeister
  13. Krista Allik
  14. Kristel Laas
  15. Krõõt Kiviste
  16. Kätlin Merisalu
  17. Kätlin Takk
  18. Marek Morel
  19. Mariliis Oder
  20. Meeta Eliise Veigel
  21. Pille Kuusik
  22. Rasmus Onkel
  23. Rauno Koorts
  24. Riin Luks
  25. Romet Pazuhanitš
  26. Silvi Laidro
  27. Triin Lõhmus
  28. Triin Ollema
  29. Üllar Põld
Aasta huvikool:
  1. Elva Huviala- ja Koolituskeskus
  2. Hanna-Liina Võsa Muusikakool
  3. Janne Ristimetsa Tantsustuudio
  4. Jõgeva Muusikakool
  5. Kehtna Kunstide Kool
  6. Mamma Mia Laulustuudio
  7. MTÜ Aila Näpustuudio
  8. Mõniste Kool, Muusikapesa
  9. Narva Noorte Meremeeste Klubi
  10. Paikuse Huvikool
  11. Pernova Hariduskeskus
  12. Rae Huvialakool
  13. Shate Tantsukool
  14. Tapa Muusika- ja Kunstikool
Aasta noortekeskus:
  1. Jõgeva Linna Avatud Noortekeskus
  2. Kiili Valla Noortekeskus
  3. MTÜ Pärnu Vabakooli Selts / Pärnu Noorte Vabaajakeskus
  4. Mustamäe Avatud Noortekeskus
  5. Pühalepa Valla Kultuuri- ja Noortekeskus
  6. Tallinna Kesklinna Noortekeskus
  7. Valga Avatud Noortekeskus
  8. Viljandi Avatud Noortetuba (VANT)
  9. Voka Avatud Noortekeskus
  10. Võru Noortekeskus
Aasta noorteühing või -organisatsioon:
  1. Eesti Väitlusselts
  2. MTÜ Vabandussport
  3. MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde
  4. Võru Noortekeskuse Noorteaktiiv
Aasta osaluskogu ja õpilasesindus:
  1. Ida-Virumaa Noortekogu
  2. Koeru Keskkooli õpilasesindus
  3. Kunda Ühisgümnaasiumi õpilasesindus
  4. Läänemaa Noortekogu
  5. Narva Soldino Gümnaasiumi õpilasesindus
  6. Paide Linna Noortevolikogu
  7. Põlva Kooli õpilasesindus
  8. Pärnu Linna Noortekogu
  9. Tartu Kutsehariduskeskuse õpilasesindus
  10. Tõrva Noortevolikogu
  11. Valga Gümnaasiumi õpilasesindus
  12. Valga Põhikooli õpilasesindus
  13. Viimsi Noortevolikogu
  14. Võrumaa Noortekogu
  15. Ülenurme Gümnaasiumi õpilasesindus
Aasta noortemalev:
  1. Kehtna vallavalitsuse malev
  2. Lihula noorte töömalev "Piiridest välja"
  3. Paide linna töömalev
  4. Saare valla töömalev
Aasta noortelaager:
  1. Camp of Hip-Hop Noortelaager
  2. Eesti Skautide Ühingu rahvusvaheline suurlaager Seiklusratas
  3. Evely Press keelelaagrid
  4. KutiMuti Noortelaager 
  5. MTÜ Fän Clab
  6. MTÜ Vinta-Vänta Noortelaager
  7. Rannapungerja Muusikalaagrid
  8. Raplamaa Noorte Ühislaager "Üle piiri"
  9. TORE suvekool "Annan endast parima - TEADLIK NOOR!" Remnikul
Aasta kohalik omavalitsus:
  1. Audru vald
  2. Kose vald
  3. Luunja vald
  4. Paide linn
  5. Raikküla vald
  6. Roosna-Alliku vald
  7. Rõuge vald
  8. Tabivere vald
  9. Taheva vald
  10. Tartu linn
  11. Võru linn
Aasta noorsootööühing:
  1. Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus MTÜ
  2. Eesti Noorsootöötajate Kogu
  3. MTÜ Jõgeva valla Avatud Noortekeskuste Ühendus
  4. MTÜ SPARK Makerlab
Aasta toetaja noorsootöös:
  1. Aili Saul
  2. Avo Reimal
  3. Briti Nõukogu
  4. Eesti Lastekirjanduse Keskus ja Kultuuriministeerium
  5. Ene Augasmägi
  6. Joel Juht
  7. Monika Rogenbaum
  8. MTÜ Antsla Jahikeskus
  9. Piret Talur
  10. S.H.A.R.K. Animationem Studio OÜ
  11. Tiit Lillemets
Aasta tegu noorsootöös:
  1. CARE 3
  2. Graffiti suvepäevad
  3. Hank Olümpia
  4. Elamustuur Laste Vabariik / Eesti Lastekirjanduse Keskus
  5. EV100: Kas hundil on pojad või kutsikad?
  6. Huvihariduse mess Põltsamaal
  7. Klassiväljakutse 2017
  8. Noorte töömess "Suveks tööle 2017"
  9. No Vaata 2017
  10. Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
  11. Tanel Tolsting
  12. Ühineva Elva valla ühine noorte huvihariduse ja huvitegevuse kava koostamine aastateks 2017-2018
Pikaajaline panus noortevaldkonda:
  1. Angela Kilk
  2. Anne Kivimäe
  3. Anu Peiel
  4. Ene Pikner
  5. Ilona-Evelyn Rannala
  6. Jane Miller-Pärnamägi
  7. Kaimo Vahtra
  8. Kai-Tõe Ellermaa
  9. Katre Jaani
  10. Liis-Katrin Avandi
  11. Lilia Leiman
  12. Luule Press
  13. Maire Eigi
  14. Meret Anson
  15. Merike Soomets
  16. Noor Ballett Fouette
  17. Reet Allak
  18. Reet Kruup
  19. Pille-Riin Moilanen
  20. Svetlana Logussova
  21. Tiina Tegelmann
  22. Tiiu Kadak
  23. Toomas Kutsar
  24. Tõnu Soosõrv
Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv